Huviõppeosakond

Lauluõpe

Laul 5 - 6

LAULURÜHMAD 2019/20 - VANEMAD (5-6 a.), Muusikakoolis E ja K 17.15

1. Aaron Joala
2. Aleks Anslan
3. Andra Lillemägi
4. Berit Klaos
5. Desiree Reitel
6. Janeli Kiisel
7. Johanna Orav
8. Liisa Mäemurd
9. Matthias Lehismaa
10. Merit Rõõmussaar
11. Mia Poolak
12. Mikk Sander Ojamets
13. Mirell Keek
14. Oliver Haljak

Instrumendiõpe

Klaver

HUVIÕPPE INSTRUMENT - KLAVER õp. Anu Piiskoppel

Joosep Joost II
Eliise Miku III
Aiki-Martha Alviste V
Kitarr

HUVIÕPPE INSTRUMENT - KITARR

Kitarr – õp. Aivar Mihkelson  
Doris Piik I
Noel Roomet II
Oskar Peterson II
Trevon Pohlak II
Kaarel Karukäpp V
   
Kitarr – õp. Hillar Laane  
Liza Klimatšjova I
Kaspar Lippur I
Väiko Pant I
Rasmus Alan Truus II
Triinu Tõnts IV
Karl Kustas Kalev V
Liisi Orumaa III
Tarmo Bogdanov III
Lisete Stamm III
Saksofon

Huviõppe instrument - saksofon, õpetaja Birgit Matson

Ats Vilumaa II
Flööt

F L Ö Ö T - õp. Kersti Varrak

Herta Eesmäe III
Löökpillid

HUVIÕPPE INSTRUMENT - LÖÖKPILLID, õpetaja TÕNIS KIRSIPU

Henri Pattenden I
Annabel Maksimov II
Christopher Robin Graverson III
Kristofer Kiis III
Mattias Õunapuu V
Kevin Pärnamets V

Tantsuõpe

Rohutirts

R O H U T I R T S

1. Anslan Aleks
2. Haljak Oliver
3. Heljand Joosep-Sander
4. Joala Aron
5. Kaal Amelia Ella
6. Kaarepere Roald-Hain
7. Karu Hanna
8. Keek Mirell
9. Kiis Heleri
10. Lillemägi Andra
11. Orav Johanna
12. Sibrits Liisa
13. Särg Merybel
Nööbid

N Ö Ö B I D

1. Kaasik Airi
2. Kruustok Grete
3. Lass Helena
4. Metting Emma-Leena
5. Nõmmik Kaideli
6. Rosin Johanna
7. Rosin Romina
Pärlid

P Ä R L I D

1. Angerjas Ketlin
2. Aug Alise Saskia
3. Hirv Irene
4. Jürma Milla Johanna
5. Kuuskmäe Liisa
6. Mägi Meribel
7. Müür Heleri
8. Paulus Ketri
9. Piik Nora
10. Pärt Kertu
11. Vare Loore
Slide

S L I D E

1. Gornjak Violetta
2. Ilus Karoliine
3. Kalda Karmen Heleri
4. Kiipus Karmen Liis
5. Kuusik Liisa
6. Mandre Linell
7. Onopa Marit
8. Riivik Lorette Iiris
9. Rosenberg Angeelika
10. Rosin Mari-Leene
11. Saar Nelli
12. Siirak Mariliis
13. Sild Karola
14. Soolepp Vanessa-Mai
15. Vestel Grete
Monte

M O N T E

1. Ismailov Jessica
2. Kaarepere Vivian
3. Kiisler Laura Eliise
4. Lääne Kaisa Heleen
5. Möller Reelika
6. Nurk Laura
7. Orav Karoliine